Başkan Veli Gündüz Çevreci Gençlerle Bir Arada

Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin Ankara 75. Yıl Hipodromu’nda gerçekleşen “Çevre Şenliği” etkinliklerine katılım sağladı.

Çocuklarda çevre bilinci konusunda bilinçli farkındalık oluşturmak amacı ile Ankara 75.Yıl Hipodromu’nda Dünya Çevre Günü kapsamında “Çevre Şenliği” etkinliği düzenlendi. Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin, Yenimahalle Belediyesi’nin düzenlediği Sivil Toplum ve Çevre Kuruluşlarının da desteğiyle düzenlenen Çevre Şenliği’nde, Mamak Belediyesi Kırsal Kalkınma Müdürlüğüne ait stantlarda yer aldı.

 

Çevreci Gençlere Teşekkür Etti

TUBİL Halk Dansları Topluluğu’nun gösterisi ile başlayan ve çok sayıda öğrencinin katıldığı 2024 Çevre Şenliği’nde konuşan Mamak Belediye Başkanı Veli Gündüz Şahin, çevreyi korumanın önemine değinerek, gençlere çevre duyarlılıklarından dolayı teşekkür etti ve “Cumhuriyetimizin teminatı olan gençler ile böyle güzel bir etkinlikte buluştuğum için çok mutluyum” dedi. Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nün arıcılık ve bal üretiminin yanı sıra tarımsal çalışmalarının anlatıldığı stantlar büyük ilgi gördü.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir